Мітинг у підтримку продажу алкоголю в кіосках

2Сьогодні, 21 квітня, біля будівлі київської міської державної адміністрації відбувся мітинг проти заборони продажу алкоголю в кіосках. Учасників мітингу, які хотіли потрапити до будівлі КМДА охоронці не впустили, в результаті цього сталася сутичка і один охоронець постраждав та йому було надано першу невідкладну допомогу.

Далі учасники протесту звернулися до управління поліції Шевченківського району Києва, та зареєстрували відповідні скарги. На місце події виїхала слідчо-оперативна група для з’ясування всіх обставин інциденту.

Влада столиці назвала дії мітингувальників неприпустимими та закликала поліцію провести розслідування для виявлення організаторів акції. Володимир Бондаренко, керівник апарату КМДА говорить про те, що розбіжності, які з’являються не можна вирішувати силовими методами, їх треба вирішувати цивілізовано. Хоча, за даними секретаря Київради Володимира Прокопіва, активні учасники акції затримані так як на місце події оперативно приїхала столична поліція. Прокопів підкреслив, що надіється на те, що будуть зареєстровані відповідні провадження та здійсниться суворе покарання винних.

5972 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *