Мітинг з вимогою негайної відставки Шокіна

8cbebd7d78bad64bce8a5 Під Адміністрацією президента України проходить мітинг ряду громадських організацій і партій з вимогою відставки Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.
Учасники акції, кількість яких близько 200 осіб, вимагають від президента не зволікати з відставкою Шокіна, повідомляє УНІАН.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін під час акції заявив, що тільки громадський тиск на владу дозволить зрушити проблему з місця і очистити органи прокуратури від корупціонерів.
Нагадаємо, що лідер парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко, раніше повідомляв, що проголосувати за відставку Шокіна Верховна Рада повинна у вівторок, 29 березня. Також Луценко підкреслив, що відразу після голосування Петро Порошенко повинен внести кандидата-яких наданих йому повноважень. Шокін був призначений генпрокурором 10 лютого 2015 року, а 16 лютого президент закликав Шокіна подати у відставку. У Верховній Раді зареєстрований проект постанови про надання згоди на звільнення його з посади генерального прокурора.

17403 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *