МВФ повідомляє про можливість всесвітнього краху економіки

liptonМіжнародний валютний фонд попереджає, що світова економіка зіткнулася із ризиком «економічного сходження з рейок». Заступник керівника МВФ Девід Ліптон в своєму виступі в Національній асоціації економіки бізнесу в Вашингтоні у вівторок закликав вжити невідкладних заходів щодо зміцнення глобального попиту.

Стурбованість в першу чергу викликана нижчими за очікувані показниками торгівлі з Китаєм – експорт з цієї країни в лютому впав на чверть порівняно з минулим роком. Зменшення глобального попиту на товари другої економіки світу читається, як показник загального глобального економічного клімату.

Рейтингове агентство Moody’s знизило свій прогноз для Китаю зі «стабільного» на «негативний». Економіка Китаю зростає найнижчими темпами за останні 25 років, уповільнення створює значну невизначеність на фінансових ринках по всьому світу і призвело до різкого падіння цін на сировинні товари.

У доповіді напередодні зустрічі G20 в Шанхаї в лютому місяці МВФ заявив, що зростання світової економіки сповільнилось і навіть може бути зірвано в ринкову турбулентність через падіння цін на нафту і геополітичні конфлікти.

895 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *