Маріупольські чиновники-корупціонери заочно видавали паспорти мешканцям т.з. ДНР

pass3Спецслужби України розкрили масштабну корупційну схему, яка діяла в місті Маріуполі Донецької області. Організатори цієї схеми – співробітники Державної міграційної служби заочно оформлювали закордонні паспорти громадянам, що мешкають на тимчасово окупованих територіях. «Послуга» надавалась в прискореному режимі за допомогою кишенькових тур-фірм, вартість «послуги» – від 2 000 гривень.

Готові паспорти стосами передавались до т.з. ДНР за допомогою кур’єрів. Чи були серед одержувачів учасники незаконних збройних формувань, поки що невідомо.

Під час операції по припиненню діяльності схеми на гарячому було затримано одного з керівників міграційної служби Маріуполя, який саме отримував кошти у розмірі близько 10 000 гривень за незаконну видачу паспортів. Всього ж у ході операції спецслужбовці вилучили 120 000 гривень, 14 000 доларів США і повний пакет документації, що підтверджує незаконність видачі закордонних паспортів.

Затриманому на місті чиновнику було висунута підозра у скоєнні злочину, що передбачений статтею 368 (ч. 3) Карного кодексу України. Оперативно-слідчі дії з виявлення та притягнення до відповідальності всіх учасників корупційної схеми – чиновників, посередників, кур’єрів – триває.

5944 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *