Легендарні “Бітлз”: документальний фільм Рона Ховарда вийде на екрани вже цієї осені

4

Стрімінговий сервіс Hulu покаже документальний фільм Рона Ховарда про легендарну групу «Бітлз». Відповідні права вже отримані, і вони ексклюзивні. Як повідомляє видання «Examiner», стрічка називається “The Beatles: Eight Days a Week”. Назву цієї пісні «Бітлів» використовують в якості назви вже не вперше. Наприклад, є однойменна книга “Eight Days A Week” (2004), про візит групи в Нову Зеландію в 1964 році, а також твір “Eight Days A Week” (2008) про останній тур ліверпульської четвірки в 1966 році.

В кінотеатрах і в сервісі Hulu картину покажуть восени. Фільм створювався за сприяння Пола Маккартні, Рінго Старра, Йоко Оно і Олівії Харрісон.

Глядачам розкажуть про період з 1962 по 1966 роки, про те, як група зібралася, як приймала рішення, створювала музику і будувала свою кар’єру. У картину увійшли рідкісні і ексклюзивні матеріали.

Для Hulu це перша ліцензійна угода з Apple Corps Ltd. Стрімінговий сервіс запускає проект Hulu Documentary Films, в рамках якого глядачам запропонують оригінальні та ексклюзивні документальні фільми.

1718 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *