Корбана викрали із залу суду

111862Геннадій Корбан був доставлений на засідання суду для обрання йому запобіжного заходу близько 8.40 вівторка. В 8.45 ранку правоохоронці вивели лідера партії «Укроп» з будівлі Новозаводського суду Чернігова, куди він був доставлений з лікарні у вівторок вранці, і в мікроавтобусі вивезли в невідомому напрямку. Адвокати наразі не знають, куди повезли Корбана.

Раніше адвокати звернулися до начальника конвою з проханням відпустити Корбана, оскільки минуло 72 години з моменту затримання. Однак затриманого вивели з зали суду, залишивши адвокатів та колег по «Укропу» за зачиненими дверима.

«Фактично, відбулося викрадення. Люди, які потягли Корбана, були в балаклавах і з автоматами. Думаю, що його відвезли в ізолятор СБУ в Києві. Ми будемо подавати заяву про кримінальне правопорушення і будемо шукати свого клієнта», – сказала адвокат затриманого.

Нагадаємо, 2 листопада під час слухання справи Корбану в залі суду стало погано, до суду викликали «швидку». Лідера «Укропу» із високим тиском (190/110) госпіталізували до 8 ранку.

6587 Total Views 30 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *