Китайський розробник створив собі Скарлетт Йоханссон

images (1)Гонконгський дизайнер Ріки Ма представив робота-двійника голлівудської актриси Скарлетт Йоханссон.

Ріки зізнався, що з дитинства захоплювався роботами, тому вже давно вирішив створити власного кіборга. Незважаючи на те, що процес здійснення задуманого вийшов досить дорогим (проект обійшовся йому в 50 тисяч доларів), дизайнер все ж зробив точну копію Скарлетт.

«Коли я був дитиною, я любив роботів, любив дивитися анімацію. Всі діти любили старі мультики про трансформерів, що борються один з одним. Після того, як я виріс, я хотів зробити свого особистого робота. Багато людей говорили мені – «Ти дурний? На це витрачається багато часу і грошей. Ти ж навіть не знаєш, як це зробити! »І це дійсно виявилося важкою роботою, але я впорався», – розповів Ріки Ма.

Двійника актриси звуть Mark 1, а 70 відсотків деталей для створення кіборга Ріки надрукував на 3D-принтері. Після цього Ма натягнув на робота шкіру, зроблену з силікону. Робот може розмовляти, ворушити головою, руками і ногами.

Варто відзначити, сам дизайнер не розповів, чию зовнішність намагався повторити, створюючи робота. Однак, побачивши результат, інтернет-користувачі без сумнівів заявили, що робот – це Скарлетт Йоханссон.

Зараз Рікі Ма планує написати книгу про те, як саме він створив свого Mark 1.

1660 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *