Керрі озвучив умови, за яких з Росії знімуть санкції

kerri-putinНа зустрічі в Москві Держсекретар США Джон Керрі заявив президенту РФ Путіну, що США готові скасувати санкції, якщо Росія виконає всі мінські домовленості, прибере своїх вояків та техніку з Донбасу, а також поверне Україні контроль над її східним кордоном.

“В ході бесіди з Володимиром Путіним я повторив обіцянки президента Обами, що санкції будуть зняті, якщо всі пункти Мінських угод будуть виконані, включаючи виведення всіх знарядь і військ і повернення суверенітету українському кордоні”, – повідомив Джон Керрі по закінченні зустрічі з російським лідером.

Також Держсекретар торкнувся теми американо-російських відносин: “Ми знаємо, що в останні роки між Росією і США були розбіжності, але предметні дискусії, як така, що відбулася сьогодні, ведуть до кращих результатів. Завжди варто докласти зусиль, щоб спробувати і прийти до прогресу.”

Раніше Керрі висловив позицію США стосовно справи Надії Савченко: «Я підняв питання звільнення Надії Савченко, її засудження, винесення вироку з вірою в те, що їй дозволять повернутися в Україну. Це гуманітарне питання, яке може бути вирішене негайно. Це стосується звільнення і інших незаконно затриманих».

1044 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *