Кабмін задовольнив заяву Екі Згуладзе про звільнення

imagesКабмін задовольнив прохання Екі Згуладзе про звільнення її з посади першого заступника міністра внутрішніх справ, повідомив глава МВС Арсен Аваков в Твіттер.
“Ека йде з 1го зама. КМ прийняв рішення на її прохання. Ека зробить заяву, не потрібно чуток Щиро: ВЕЛИКЕ СПАСИБІ за роботу!”, – Написав Аваков.
Разом з тим, міністр повідомив, що Згуладзе прийняла його пропозицію і продовжить роботу в команді реформ МВС, “очоливши спеціальну групу радників”.
У свою чергу екс-заступник міністра внутрішніх справ підтвердила слова Арсена Авакова. Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій в середу на сайті МВС.
“Я залишаюся в команді і, прийнявши пропозицію міністра, буду очолювати спеціально створену групу радників”, – заявила вона.
Як сказано в заяві, її команда довела, що “навіть в складних умовах можна проводити реформи в інтересах людей”.images (1)
“Я не пішла в грудні, щоб пройти важкий перехідний шлях від міліції до поліції разом з командою і не послабити процес реформ під час урядової кризи”, – заявила Згуладзе.
“Зараз виклики ще більші, адже реформа триває. Я і надалі буду працювати з українцями і друзями України, будуючи лінію оборони від корупції та беззаконня. Наша команда не тільки продовжить реформу поліції, але і в інших сферах, фокусуючись на стійкості досягнутого”, – додала вона.
Відзначимо, Згуладзе стала заступником Авакова в грудні 2014 року. Тоді ж вона отримала українське громадянство від президента Петра Порошенка.

 

880 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *