З 1 квітня алкоголь подорожчав

alko «З 1 квітня 2016 року ДП«Укрспирт»планує впровадити нову ціну на спирт етиловий. Заходи стали обов’язковими у зв’язку з подорожчанням зерна, що становить 60% питомої ваги собівартості спирту», – анонсує прес-служба ДП «Укрспирт».

Відзначається, що витрати на придбання зерна збільшилися майже на 30%, на 16% зросли витрати на електроенергію – всі ці та інші показники враховувалися при розрахунку нової ціни.

«Розраховуючи вартість, ми враховували як інтереси ДП, так і інтереси клієнтів … Загалом я вважаю, що повинна бути єдина формула, по якій буде розраховуватися вартість спирту. Її розробка – завдання спільне для ДП «Укрспирт» і операторів алкогольного ринку країни», – коментує заступник директора ДП « Укрспирт » Сергій Блеськун.

З квітня ціна за декалітр спирту сорту «Люкс» складе 285 грн з урахуванням ПДВ (+ 18,75% до реальної ціни).

Нагадаємо, в грудні 2015 року Верховна Рада проголосувала за зміни до Податкового кодексу, зокрема, за підвищення ставки акцизного збору на спирт і міцні алкогольні напої на 50%.

З 1 березня акцизний збір на міцні спиртні напої підвищиться на 50%, до 105,8 грн / літр 100% спирту. Виросте ще й акцизний збір на пиво, кріплене вино і ігристе вино вдвічі – до 2,48 грн / літр, 7,16 грн / літр і 10,4 грн / літр відповідно.

6981 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *