Зі 150 держпідприємств тільки шість пройшли міжнародний аудит

У відповідності з постановою уряду України лише 6 підприємств зі 150 пройшли міжнародний аудит. Про такий стан речей повідомила Юлія Ковалів, яка посідає посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

На засіданні уряду, що відбулося у цю п’ятницю вона сказала, що фактично є лише шість компаній, фінансова звітність яких за 2014 рік підтверджена аудитором.

Під час виступу на слайді сере підприємств, що пройшли аудит були зазначені “Нафтогаз України”, “Нафтогаз України”, “Укргідроенерго”, “Державна продовольчо-зернова корпорація України”, “Укрзалізниця”, “Укрзалізниця”, Одеський морський торговий порт.

Аудит для цих компанії є обов’язковим, оскільки вони співпрацюють із міжнародними фінансовими організаціями, а також отримують міжнародні кредити.

За словами Ковалів зараз є контракти на аудит у 10 компаній, ще тринадцять проходять відповідні процедури. Інші підприємства саботують цю процедуру.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі закликала якнайшвидше розпочати аудити, що дасть змогу на кінець червня отримати фінансову звітність державних підприємств за міжнародними стандартами.

Постанова уряду України, що забезпечує найбільші держпідприємства щороку проводити аудит з топовими аудиторськими компаніями прийнята ще в середині 2015 року.

1399 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *