Знімається приквел знеменитої стрічки “Омен”

"Омен" (1976)

“Омен” (1976)

Шанувальникам містики та фільмов жахів буде цікаво знати, що незабаром кіновиробники візьмуться за створення трилера «Омен», який стане приквелом до вже існуючих серій про хлопчика на ім’я Демієн Торн. За розробку проекту взялася студія 20th Century Fox.

Незважаючи на те, що проект тільки розглядається, сценарій вже готовий, над ним працював Бен Джейкобі. Продюсерамі проекту стануть Кевін Турен і Девід С. Гойер.

Оригінальна картина, яку було знято в 1976 році, згодом стала хітом. Вона викликала захват у шанувальників містичного жанру. Роль американського дипломата тоді виконав Грегорі Пек. Потім послідували інші повнометражні фільми, що розповідають історію американського дипломата, вимушеного зіткнутися з надприродними силами в особі усиновленої дитини на ім’я Демієн, який згодом виявився сином Сатани.

Варто зазначити рімейк, знятий Джоном Муром в 2006 році, який став оновленою копією оригіналу. Тоді головні ролі виконали Лів Шрайбер і Джулія Стайлз. Популярність історії про Демієна захопила і телеринок. На даний момент канал A&E транслює серіал «Омен», який вийшов під назвою «Демієн».

5751 Total Views 15 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *