За даними ООН датчани – найщасливіші люди на планеті

legolandНайбільш щасливою нацією на планеті є датчани. Про це йдеться у висновках мережі ООН з рішень в галузі сталого розвитку, яка спільно з інститутом Землі Колумбійського університету опублікувала щорічний «індекс щастя».

Порівняно з торішніми дослідженнями, Данія випередила Швейцарію. На третьому місці опинилася Ісландія. 157-е – останнє місце в рейтингу посіла африканська держава Бурунді, яка поступилася охопленій війною Сирії.

Україна займає 123-ю позицію в рейтингу, рік тому вона була 111-й.

Головні критерії визначення «щасливої ​​нації» – це рівень ВВП і показники середньої тривалості життя. Також враховуються екологічна і соціальна ситуація, рівень корупції тощо.

«Багато країн в останні роки домоглися економічного зростання за рахунок соціальної та матеріальної нерівності, що хутко збільшується, вкоріненого соціального відчуження і серйозного збитку природному середовищу», – прокоментував рейтинг директор інституту Землі Джеффрі Сакс.

20 березня вп’яте відзначається всесвітній День Щастя (International Day of Happiness). Після того, як ООН почала публікацію відповідних індексів в 2006 році, декілька країн ввели посаду міністра щастя, зокрема це Бутан, Об’єднані Арабські Емірати і Шотландія.

7366 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *