Заступника прокурора Київщини затримано за спробу розкрадання 35 тисяч тонн цукру

images (4)Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив про затримання заступника прокурора Київської області, передає Інтерфакс-Україна.
“Тільки що був затриманий заступник прокурора Київської області у справі за фактом розподілу 30 тисяч тонн цукру Аграрного фонду на 300 мільйонів гривень”, – розповів Ситник.
Раніше в СБУ повідомляли про можливу причетність прокуратури Київської області до розкрадання цукру, що зберігається на складах в Луцьку.
“Готується виведення з держвласності 35 тисяч тонн цукру … У нас є всі підстави так вважати, оскільки лист до Кабінету міністрів з проханням відсторонити від посад нинішнє керівництво ДОБУ” Аграрний фонд “надійшов від прокуратури Київської області за підписом прокурора Курко”, – повідомив директор ДОБУ Олег Липовий.
За інформацією Липового, саме цей прокурор Київської обласної прокуратури наприкінці 2015 року прийняв рішення про передачу стороннім особам 30 тисяч тонн цукру-піску, що належить зазначеному фонду і зберігається на складах в Черкаській області.
“Київська обласна прокуратура … зараз замітає сліди попередньої угоди, і має намір провернути ту ж аферу в Луцьку, – додав Липовий.

814 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *