Заборона діяльності “Меджлісу” кримським “прокурором”

12Кількість злочинів так званого прокурора Наталії Поклонської все збільшуються – тепер вона винна не тільки в державній зраді, розкраданні і вбивстві людей, але і незаконному позбавленні волі і порушення недоторканності житла. Про це говорить Голова кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров. Він зазначає, що, перебуваючи в Стамбулі напередодні сесії Організації Ісламського співробітництва, він отримав цю сумну звістку.

Прийняте рішення «про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар» Поклонською, особою, яка незаконно виконує функції «прокурора» в умовах тимчасового окупованого Криму, безумовно, є спочатку нікчемним, однак буде забезпечуватися каральними органами Російської Федерації, що окупувала Крим. Немає ніяких сумнівів у тому, що прийняття сумнівного «рішення», стало можливим виключно за вказівкою Кремля, що свідчить про ескалацію Путіним і його оточенням конфронтаційних форм взаємин з усім міжнародним співтовариством, резюмував Чубаров.

11Рішення про припинення діяльності Меджлісу буде діяти до винесення рішення “Верховного суду” Криму за позовом Поклонської. Раніше вона вимагала визнати Меджліс екстремістською організацією, зараз позов знаходиться на стадії розгляду.

Нагадаємо, що Меджліс кримськотатарського народу є єдиним вищим повноважним представницьким-виконавчим органом кримськотатарського народу, що обирається Курултаєм з числа його делегатів. Курултай у тюркських народів, в тому числі і кримськотатарського — це традиційний інститут вищої державної влади, який скликався в переломні і доленосні епохи їхньої історії.12

1545 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *