Друге пришестя Дмитра Яроша

c62b07a17c1f38ea544af8edcdab1bacЕкс-керівник руху «Правий сектор» Дмитро Ярош заявив, що буде командувати його військовим крилом – Добровольчим українським корпусом ПС.

«Коли ми тільки починали воювати проти російсько-терористичних військ, то я сказав, що ми пройдемо весь цей шлях разом, а ця війна, на жаль, ще далеко не завершена, тому я з вдячністю приймаю цю пропозицію і заявляю про те, що беру на себе командування Штабом Корпусу, 5-им, 8-им батальйонами та батальйоном «Госпітальєри». Нарада щодо подальшої діяльності Корпусу буде проведена у найближчий час. Інформацію про це доведу додатково…», – написав Ярош на своїй сторінці у Facebook.

Також він сказав, що не розглядав і не розглядає можливу свою участь у будь-яких інших політичних та громадських організаціях. «Нічого кращого за Правий сектор, на мою суб’єктивну думку, у двадцять першому сторіччі українці не витворили», – вважає він.

Долю «Правого сектора» спрогнозував політолог Володимир Небоженко.

«Правий сектор» не розвалиться повністю. Може ділитися, але назву і напрямок надійно закріпили за учасниками руху. Які й далі стоятимуть на націонал-патріотичних позиціях. Відбувся розкол на «поміркованих» і «радикалів». Це природній процес. Сильна організація з величезним навантаженням не може закам’яніти. Зміни невідворотні. Рух «Правий сектор» утвердився не як телевізійний проект. Його особливість у тому, що підтримку не купували. В Україні олігархи проплачують рекламу своїх політсил. Приклад – партія «Свобода». Гарна ідеологічна сила. Але вирощена у тепличних умовах каналу «Інтер». Тому швидко втратила привабливість і чистоту. Рух Яроша така доля не спіткає», – заявив він.

Нагадаємо, 11 листопада Дмитро Ярош заявив про складання повноважень глави «Правого сектора». Свою відставку з посади Провідника «ПС» він пояснив тим, що не поділяє насильницькі методи боротьби, яких дотримуються багато членів організації. Про те, що Ярош втратив контроль над деякими осередками «Правого сектора» стало зрозуміло ще під час конфлікту в Мукачеві.

1531 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *