Українці зможуть короткостроково відвідувати Індонезію без віз

9Індонезія скасувала візи для короткострокових візитів громадян України. Про це йдеться в повідомленні посольства України в цій країні.
Безвізовим режимом зможуть скористатися власники звичайних, службових і дипломатичних паспортів, які здійснюють короткостроковий (до 30 діб) візит в Індонезію.
Українці cмогут подорожувати в Індонезію без віз з метою туризму, відвідування сім’ї, соціальною метою, для здійснення обміну в галузі мистецтва і культури, виконання короткострокових урядових службових обов’язків, проведення лекцій і семінарів, відвідування нарад головних офісів або філій міжнародних компаній в Індонезії, транзиту в інші країни.
Разом з тим безвізовий режим не застосовується для осіб, які будуть відвідувати Індонезію з журналістською метою.
Для отримання дозволу на перебування в Індонезії громадяни України повинні будуть пред’явити паспорт, дійсний як мінімум ще шість місяців з моменту прибуття до Індонезії, а також зворотні квитки або квитки до іншої країни.
Отриманий таким чином дозвіл на перебування не може бути продовжено або змінено на інше.
Підставою для введення безвізового режиму став відповідний указ президента Індонезії.
Вимоги до документів, список дозволених для безвізового в’їзду пунктів перетину кордону, тривалість безвізового перебування в Індонезії та перелік підстав для в’їзду регулюються Імміграційної службою Індонезії і публікуються на офіційному сайті.

778 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *