Дослідження вчених: сучасні психічні розлади викликаються тільки стресами

5
Сучасні люди стали більш уразливими і все частіше звертаються до лікарів за допомогою. Дослідники з Ліверпульського університету провели масштабний експеримент і встановили, що за останні десятиліття причини розвитку психічних розладів стали зовсім іншими. Якщо раніше психічними захворюваннями страждали люди з поганою спадковістю, зараз в групі ризику знаходяться ті, хто часто перебуває в стані хронічного стресу.

Вчені відзначають, що генетика більше не є основною причиною розвитку психічних розладів, і сьогоднішня «тенденція» викликає побоювання у фахівців. У групі ризику знаходяться всі люди, які відчувають стреси на роботі, в особистому житті, а також мали різноманітні психологічні травми в дитинстві.

4

Дослідники впевнені, що навіть такі чинники, як зниження заробітної плати або звільнення можуть призвести до розвитку таких серйозних захворювань як шизофренія або параноя. На думку фахівців, при перших ознаках депресії сучасній людині необхідно звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, не залишатися з проблемою «сам на сам» і не вважати, що стрес зникне без вашого втручання.

535 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *