Дональд Трамп отримує реальні шанси на перемогу у президентських виборах

2

У Дональда Трампа з’являється реальна надія на перемогу на президентських виборах. Кілька годин тому Тед Круз заявив, що покидає передвиборну гонку. Як повідомляють ЗМІ, така заява від республіканця прозвучала після того, як він програв попередні вибори в штаті Індіана, заручившись підтримкою 30 відсотків виборців.

Трамп, в свою чергу, здобув перемогу, набравши 54 відсотки голосів. Тепер у американського мільярдера не залишилося жодного реального конкурента серед республіканців. Він отримав всі 57 голосів делегатів від Індіани, а загальна кількість голосів, відданих за Трампа, тепер перевищує тисячу, і це означає, що мільярдер може «автоматично» висунутися на виборах. Для цього йому необхідно набрати 1 237 голосів і здобути перемогу в найбільшому штаті Каліфорнія, що він, судячи з останніх подій, і зробить. Якщо Трамп зможе набрати в Каліфорнії 172 голоси, на виборах в президенти у нього буде тільки один конкурент – Хілларі Клінтон. Раніше, нинішній президент США, Барак Обома, передбачив перемогу саме пані Клінтон.

Нагадаємо, що Дональд Трамп нещодавно коментуючи випадок з російським літаком, заявив, що рано чи пізно США будуть змушені збивати російські винищувачі, які літають на небезпечній відстані від американських. А щодо причетності Путіна до скандальних вбивств відомих журналістів він говорив, що це не доведено, і що американські військові теж дуже багатьох вбивали.

2058 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *