Дивовижна знахідка на Марсі

6
Марсохід передав чергову інформацію для уфологів, і тепер їм належить виконати величезний обсяг роботи. Це повʼязано з новими знімками планети, що надійшли з марсоходу. На одній з цих фотографій вчені виявили наскельні малюнки.

Помітив незвичайні малюнки на скелях Скотт Уорінг — один з керівників дослідження. Він вважає, що на Марсі раніше існувало життя. За словами уфолога, уважно вивчивши знімок, можна з упевненістю заявити про те, що на ньому зображено істоту, яка біжить, і ця істота дуже схожа на людину.

Уорінг порівняв малюнок з тими, що бачив в Зімбабве, на скелях в парку Матобо, і впевнений, що вони абсолютно ідентичні. Знімок взятий з офіційного джерела – НАСА, і це свідчить про те, що його не може ігнорувати сучасна наука, і необхідно працювати над тим, щоб довести існування життя на червоній планеті.

4
Нагадаємо, що раніше з марсоходу було отримано ще кілька незвичайних знімків. А ще на Марсі було знайдено предмети, які доводять про присутність розумних істот на Марсі в минулому. Серед цих знахідок – риба, човен, статуї, невеликий космічний корабель, куля, ложка та хрест.

1042 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *