Джамала – одна із фаворитів конкурсу “Євробачення”

12

За кілька днів до фіналу Євробачення, який пройде в Стокгольмі, букмекери назвали головних претендентів на перемогу. За їх словами, вже з’явилися фаворити, які, судячи з усього, будуть боротися тільки між собою за право провести наступний конкурс у своїй країні. Фінал конкурсу планується на вечір 14 травня, і його покажуть в прямому ефірі практично у всіх куточках земної кулі.

Головним претендентом на перемогу в Швеції називають Сергія Лазарєва, представника від Росії. Вперше за всю історію конкурсу пісня претендента стала популярною задовго до фіналу Євробачення, і кліп Лазарева під назвою «You are the only one» показують на всіх музичних каналах. Друге місце, за прогнозами, має зайняти Амір, який представляє на конкурсі Францію.

Українська співачка Джамала, яка представляє не тільки Україну, але і кримських татар, на думку експертів, міцно утримує за собою третє місце. Букмекери не виключають, що під час голосування ці виконавці можуть «помінятися місцями».

Один із коментаторів «Євробачення», Петер Уран, висловив свою думку щодо пісні представниці України. Він говорить, що основний «козир» співачки не політичне підґрунтя, яке розуміє далеко не кожен, а саме її неординарні вокальні здібності.

Нагадаємо, вперше Джамала виступатиме у другій частині півфіналу пісенного конкурсу 12 травня.

967 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *