Голова НАБУ: Арбузов намагався вивести з-під арешту 150 млн.доларів

50

У Національному антикорупційному бюро України виявили документи, що підтверджують початок реалізації плану виведення з-під арешту 150 млн дол. Про це повідомляє голова НАБУ Артем Ситник у своїй доповіді, на парламентських слуханнях.

Говорячи на тему боротьби з корупцією, Ситник уточнив, що співробітники НАБУ провели обшук у приймальні депутата Арбузова і виявили там відповідні документи. Раніше повідомлялося, що 150 мільйонів доларів були заарештовані і заблоковані частково у вигляді грошових коштів, частково у вигляді облігацій фонду внутрішньої позики на одну з фірм, яка є підконтрольною депутатові.

1Ситник закликав суддів, не приймати рішень, які можуть закінчитися кримінальними переслідуваннями цих суддів. Тому що стало відомо про отримання заяв про виведення цих коштів з-під арешту за мотивами, що нібито на сьогоднішній день ця офшорна фірма вже не належить Арбузову.

Процесуальний статус Сергія Арбузова, який переховується на території Російської Федерації на сьогодні – підозрюваний у привласненні майна в особливо великих розмірах.

553 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *