Главу поліції та керівника Академії ВС в черкаській області спіймали на хабарі

habarВиконуючий обов’язки керівника черкаського Головного управління Нацполіції та заступник директора інституту післядипломної освіти Нацакадемії ВС України намагалися дати хабара задля сприяння в проходженні атестації. Хабар у вигляді $ 2 000 та талонів на 400 л пального призначався заступнику глави Нацполіції України.

При дачі хабара керманичі регіональної поліції опікувалися своїми підлеглими, а саме начальником кадрового забезпечення та начальником слідчого управління (за сумісництвом заступником начальника ГНУП) Черкаської області. Саме їм мали посприяти у вдалому проходженні атестації.

Хабарників затримано «на гарячому», їм вручена підозра в правопорушенні, що міститься в  ч. 4 ст. 369 УК Украіни – «пропонування і надання неправомірної вигоди службовій особі, що займає особливо відповідальне становище».

Наразі співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та представники Департаменту з розслідування і нагляду в кримінальних процесах в сферах державної служби та Генпрокуратури вивчають обставини кримінального правопорушення, провадять розшукові та слідчі дії, а також обирають форму запобігання до затриманих.

814 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *