Георгія Туку звільнено з посади очільника Луганщини

p-tОчільника військово-цивільної адміністрації Луганської області Георія Туку указом Президента звільнено з посади. Про таке повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на поінформовані джерела.

З тих самих джерел стало відомо, що призначення нового голови адміністрації Луганщини відбудеться вже сьогодні, в п’ятницю 29 квітня.

Причини, за яких сталася раптова кадрова заміна, наразі достойменно невідомі. В якості припущення висувається аж занадто жорстка позиція Георгія Туки стосовно корупційних схем, в рамках яких здійснюється котрабанда між контрольованою українською владою територією та зоною АТО. Втім, існує і протилежна думка про причетність самого пана Туки до таких схем.

В якості можливого кандидата на посаду губернатора Луганщини називають Юрія Гарбуза (БПП) – уродженця Луганської області. За ще однією версією, місце очільника можуть віддати Юрію Бірюкову, якого сьогодні ж звільнили з посади радника Президента.

Григорій Тука був призначений очільником Луганщини у липні 2015 р замість Геннадія Москаля, який тоді ж посів ідентичної посади в Закарпатській області.

UPD: Георгія Туку призначено заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішнє переміщених осіб.

923 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *