В Іраку стався теракт з великою кількістю людських жертв

irak2На контрольно-пропускному пункті Аль-Хілла, що знаходиться в 100 км від Багдаду, здійснено теракт, внаслідок якого загинуло щонайменше 60 осіб, а понад 70 людей було поранено (дані уточнюються). Відомо також, що 39 осіб, що загинули, були цивільними, решта – поліцейськими.

Відповідальність за теракт взяло на себе терористичне угрупування ІДІЛ.

Потужній вибух стався через підірваний терористом-смертником бензовоз, що знаходився на КПП. На цей час там перебувало декілька десятків автомобілів, всі вони були потрощені вибухом. Також вщент зруйновано приміщення самого пункту пропуску, декілька будинків довкола нього та найближчу поліцейську дільницю.

Аль-Хілла – столиця провінції Бабіль, на території якої знаходяться руїни біблейського Вавілону, населена переважно мусульманами-шиїтами. Через це місто є постійною мішенню для військ сунітської ІДІЛ. 2 роки тому, так само в березні на цьому ж КПП стався теракт, внаслідок якого загинуло 50 і було поранено 150 осіб.

За даними ООН, в лютому місяці в Іраку внаслідок терактів загинуло 670 осіб, приблизно дві третини з них були цивільними.

12782 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *