В Одесі знімається фільм про людей з синдромом Дауна

film2Одесити знімають документальний фільм про життя молодих людей з синдромом Дауна в нічному місті. Мета знімальної групи – потрапити в документальну секцію Одеського Міжнародного Кінофестивалю і поширити серед аудіторії думку про необхідність включення людей з синдромом Дауна в суспільство на правах його повноцінних членів.

Під час з’йомок знімальна команда дала можливість людям з синдромом Дауна відчути справжнє свято. Згідно сценарію, відбулися похід в ресторан та нічний клуб, прогулянка по нічному місту, ніч біля багаття, романтичне побачення, репетиція весілля. У фільмі покажуть 5 особистих драматичних історій.

Як розповів режисер проекту Максим Карасьов, зйомки відбувалися протягом одного вечора та ночі 9-го травня. «П’ять знімальних груп вирушили в різні місця міста з нашими героями окремо, потім ми зібрали їх на Приморському бульварі і зняли фінальний епізод з усіма разом», – розповідає режисер.

Герої – звичайні одесити з додатковою хромосомою. «В Одесі є благодійна організація Фонд допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти», в нього входять 35 сімей. Так ми і знайшли наших героїв», – пояснив Максим.

Зйомки організовує гільдія фільммейкеров Одеси, Студія PaPaYa Project спільно з Одеською міською благодійною організацією допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти».

613 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *