В Москві встановили пам’ятник Жириновському. Відео

Сьогодні відбулось урочисте відкриття пам’ятника лідеру Ліберально-демократичної партії Росії Володимиру Вольфовичу Жириновському.

Триметрова статуя, що встановлена на подвір’ї Інституту світових цивілізацій, який колись заснував лідер ЛДПР, виконана в бронзі. Автором витвору мистецтва є визначний скульптор сучасної Росії Зураб Церетелі. Пам’ятник став подарунком скульптора політику з нагоди 70-річчя останнього, день народження Жириновський відзначає 25 квітня.

При відкритті пам’ятника були присутніми і сам ювіляр, і автор. Після того, як зі статуї скинули традиційну білу тканину, на подвір’ї пролунав гімн царської Росії «Боже, царя храни». Політик розчулився і виступив з невластивою для себе гуманістичною промовою.

«Пора поставити перед ООН питання про всесвітню і загальну амністію. Наразі ситуація в світі така, що величезна кількість людей в чомусь винна. Постійно розкриваються якісь нові факти, які дозволяють розширювати коло звинувачених до нескінченності. А це призводить лише до нових воєн, революцій, зіткнень. Тому пора обнулити лічильник: опублікувати всі архіви, сказати всю правду про події XX і XXI століття і всіх пробачити», – заявив Жириновський.

На останок він додав: «Чим запам’ятається сьогоднішній день людству? Без удаваної скромності я скажу – цією церемонією».

2443 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *