В Криму навмисно знищують молочні заводи

Співробітники найбільшого кіровського молочного підприємства «Криммолоко», який знаходиться на межі закриття, впевнені, що молочні заводи на території півострова навмисно знищуються для того, щоб на кримський ринок завезти російську молочну продукцію тривалого зберігання, а землі під ними віддати під забудову.

«Просто йде тенденція знищення молочних заводів в Криму. З тим розрахунком, що завозитимуть продукцію з Краснодара, з материка, і їх продукція буде користуватися попитом, а нас просто знищать. А землю заберуть під забудову, – зазначає співробітниця підприємства.

При цьому завезена з материка продукція – тривалого зберігання, тобто містить консерванти.
«Ми годували дітей, всіх жителів Криму натуральною продуцією. Тепер будемо їсти продукцію тривалого зберігання. Це хімія », – додала начальник зміни Валентина Степецкая.
За словами співробітниці підприємства Валентини Буличової, на заводі «Криммолоко» вже йшла підготовка до витіснення кримської продукції завезеною.
«У нас вже йшла підготовка до цього, тому що ми на своїх потужностях наливали продукцію торгової марки «Ласуня» та торгової марки «Білий ведмідь» . Одна краснодарская фірма, інша – Ростов-на-Дону. Вони нам це пояснювали так: «Це щоб збільшувати обсяг продукції в магазинах, а у вас буде рости зарплата, так як обсяги виростуть». Ну, обсяги особливо не виросли, просто витіснили нашу продукцію «Криммолоко».

Привчили людей до «Ласуні» і до «Білого ведмедя». Зараз ця продукція завозиться з Ростова і з Краснодара і ніхто не помітить, що «Криммолоко» зникло. І будуть люди пити цю продукцію тривалого зберігання », – зазначила Валентина Буличова.
Нагадаємо, через два місяці буде закрито одне з найбільших молочних підприємств на території Криму – ПАТ «Криммолоко». Керівництво скаржиться на нерентабельність підприємства. Без роботи через два місяці залишаться 197 співробітників.

12994 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *