В Києві стартував щорічний “Книжковий Арсенал”

arsenal20 квітня Мистецький Арсенал офіційно запустив наймасштабніший літературний фестиваль. VI Книжковий Арсенал, що об’єднує близько 200 провідних видавництв, триватиме до 24 квітня.

Книжковий Арсенал – це насамперед літературно-мистецький ярмарок, який займає загальну площу в 3500 кв. м. Організатори масштабного події розділили видавців за основними напрямками: художня, освітня, дитяча, non-fiction та арт-література.

Довгі коридори “Арсеналу” дали притулок у своїх стінах різним сценам і залам, де пройде більше 500 культурологічних подій – майстер-класи, лекції, презентації, кінопокази та виступи музичних ґуртів і окремих виконавців.

Слід зазначити, що Книжковий Арсенал в цьому році приурочений до Всесвітнього дня книги і авторського права, який відзначається 23 квітня, починаючи з 1996 року.

Тому ніч з 23 на 24 квітня організатори обіцяють відзначити по-особливому. В ініціативі “Ніч у бібліотеці” візьме участь 5 київських читалень, які розробили для відвідувачів унікальні програми – від DJ-сетів до пішохідних квестів і переглядів авторських кінострічок.

1570 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *