В ВР прийняли постанову про розірвання дипломатичних стосунків з Росією

diplomat230 березня Комітетом у закордонних справах Верховної Ради прийнято рішення про розірвання дипломатичних стосунків між Україною та Російською Федерацією. Постанова має пройти розгляд на Погоджувальній Раді ВР, станеться це ймовірніше за все 11 квітня.

Інформацію про таке рішення надав українськім ЗМІ нардеп Володимир Парасюк, він же повідомив, що ініціаторами та авторами цієї історичної постанови є депутати Оксана Корчинська, Борис Тарасюк, Олег Петренко, Юрій Шухевич і, власне, сам Володимир Парасюк.

В якості підстав до скасування дипломатичних відносин між країнами називаються масштабне порушення прав громадян України, утримання заручників на території РФ, ігнорування принципів міжнародного імунітету. Останнє перед усім стосується Надії Савченко, яка є народним депутатом України, а також депутатом ПАРЄ.

Якщо постанова буде узгоджена, Кабмін має в місячний термін подати на розгляд Парламенту законопроекти про призупинення, або скасування всіх договорів між Україною і Росією. Надалі цей законопроект має бути ратифікований Президентом України.

Окрім того, Кабінет Міністрів має визначити, яка саме країна через своє посольство або консульство стане посередником, щоб представляти інтереси України в РФ.

970 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *