Відкрито новий метод лікування раку мозку

21

Вчені з Міжнародної школи сучасних досліджень стверджують, що їм вдалося створити унікальний метод генної терапії, який дозволить допомогти пацієнтам з діагнозом “Рак головного мозку”.

Як повідомляє SISSA (міжнародний науковий інститут, що підтримується урядом Італії), фахівці впевнені, що за допомогою нового методу можна ефективно боротися з агресивною раковою пухлиною – гліобластомою. Основою всього методу лікування стане ген, який відповідає за призупинення зростання астроцитів – ракових клітин. Вони будуть блокуватися на стадії ембріонального розвитку. За словами вчених, перші досліди пройшли успішно, і було доведено, що ген дійсно призупиняє зростання хворих клітин в організмі.

В інших способах лікування раку головного мозку, які існували до теперішнього часу, таких позитивних результатів не було, зазначають вчені, через деякий час після лікування пухлина знову починала рости. Фахівці заявили, що такий метод терапії дозволить блокувати ріст ракових клітин а також попередить рецидиви  пухлинам такого типу.

566 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *