Відбулася презентація першого українського електромобіля

synchronous2У понеділок в НСК «Олімпійський» був презентований прототип першого електромобіля цілком українського виробництва Synchronous. Екологічна автівка призначена для використання в туристичній сфері.

Представник компанії-розробника «Electric Marathon International» Андрій Білий розповідає:  «Ідея ексклюзивного електромобіля прийшла до нас, коли ми, перебуваючи у Монако, не змогли викликати таксі. Тоді ми вирішили створити транспортний засіб спеціально для таких локацій, як Монте-Карло. У 2015 році ми презентували в Монако концепт, який викликав сильну зацікавленість та здивування нашою результативністю».

synchronousЗа концептом Synchronous є ретро-футуристичною моделлю – зсередини електромобіль інноваційний, а зовні нагадує старовинну карету. Корпус виготовлений з композитних матеріалів, водійська кабіна відокремлена від просторого салону, який вміщує на своїх затишних диванах шістьох пасажирів.

Зараз прототип мають презентувати на щорічному транс’європейському ралі  «Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте-Карло», який стартує 22 травня. Презентація пройде в 23 містах 10-и країн Європи.

Питання серійного виробництва електромобіля Synchronous наразі обговорюються.

1322 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *