Вчинили замах на життя Генпрокурора України

f953292594c3d826ba9a7d78ef4123dd_XL2 листопада пізно ввечері з вулиці двома пострілами зі снайперської гвинтівки обстріляли робочий кабінет В.Шокіна під час проведення ним наради з підлеглими.

«Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за статтею 112 Кримінального кодексу України «Посягання на життя державного чи громадського діяча». Проводяться слідчо-оперативні дії з розкриття злочину»,  – повідомили в прес-службі Управління державної охорони України

Як вважає експерт з питань безпеки Сергій Шабовта обстріл кабінету генерального прокурора Віктора Шокіна є констатацією безпорадності Генпрокуратури і неможливості покласти край свавіллю в Україні.

«Потрібно розуміти, що В.Шокін і так знаходиться в досить скандальній ситуації. У першу чергу вона пов’язана із затриманням деяких політиків, крім того зростає кількість заяв про некомпетентність та корумповану зацікавленність Генпрокуратури. Як наслідок це говорить про її нездатність покласти край беззаконню в країні. Тому я припускаю, що цей обстріл є такою собі спробою привернути увагу громадськості і показати, що генпрокурор безпорадний. Тобто цей постріл – констатація безпорадності Генпрокуратури», – зазначив він.

7312 Total Views 36 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *