Вперше в історії людства в середню школу прийнято робота

Робот Pepper офіційно прийнятий в середню школу міста Васеда (Японія, префектура Фукусіма). Вперше в світі робот-гуманоїд навчатиметься разом з дітьми.

Pepper вміє говорити, після свого вступу до першого класу він вибухнув промовою: «Ніколи не думав, що буду прийнятий в справжню школу! Обіцяю старатися з усієї сили».

Вчителі вважають, що спільне навчання з роботом стимулюватиме школярів тягнутися до  нових знань. Оскільки Pepper розмовляє двома мовами –  японською і англійською, його передбачається здебільше використовувати на заняттях з англійської мови. Проте, в школі кажуть, що робот буде відвідувати і інші уроки.

Робота оздоблено відеокамерами і датчиками, що дозволяють йому розпізнавати майже весь спектр людських почуттів: радість, страх, хвилювання, смуток, роздратування. Виходячи з ситуації, робот-гуманоїд може засміятися, реагуючи на жарт, або взятися втішати свого візаві, якщо той засмутився. Робот також має здатність самонавчатися.

Pepper розроблений японською корпорацією SoftBank Robotics, головне його призначення – обслуговування клієнтів банків та магазинів.

В червні 2015 р. роботи класу Pepper були представлені на оборонно-технологічній виставці робототехніки Robotics Challenge Expo в Каліфорнії (США). Тоді ж партія з 1 000 роботів Pepper була виставлена в Японії на продаж. Ціна кожного 214 000 ієн (близько $ 1900), першу партію розкупили протягом однієї хвилини.

24352 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *