Володимир Арешонков: про зміни в роботі Верховної Ради

5У Верховній Раді збільшать кількість годин, які відводяться для роботи в сесійній залі і для дебатів з чиновниками, також зміниться процес прийняття законопроектів.

Про це повідомляє УНН зі слів Володимира Арешонкова, заступника голови комітету Верховної Ради з питань регламенту. За словами Арешонкова, новий законопроект про зміни в роботі ВР готувався за участю представників Європарламенту, а також міжнародних експертів. У регламенті будуть великі зміни, відзначає депутат, і будуть збільшені години, під час яких депутати розглядають закони, а також проводять дебати з урядовцями. На теперішній момент голосування за законопроекти відбувається тільки по вівторках і четвергах, а в складний для країни час це занадто мало. Однак режим роботи ВР, швидше за все, залишиться без змін – він триватиме з 10 ранку до 6 вечора.

Ще одне нововведення – посилення відповідальності народних депутатів за невиконання депутатських обов’язків, зазначив Арешонков. Будуть покарання, навіть до позбавлення депутатських мандатів. Також передбачається введення різних санкцій в разі, якщо депутат не зʼявився на роботу.

680 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *