Вода і опалення для українців підскочать у ціні мінімум у 2,5 рази

images (4)Чергове підвищення комунальних тарифів призведе до того, що вода і опалення для українців підскочать у ціні мінімум у 2,5 рази.

Таку думку висловив директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

«Тарифи теплокомуненерго для громадян, які проживають в багатоквартирних будинках, будуть підвищені з поточних 2994 грн за тисячу кубометрів до 6800 грн. Це призведе до різкого подорожчання гарячого та холодного водопостачання і опалення. По Києву це десь у 2,5 рази, а то й більше», – пояснив експерт.

За його словами, на відміну від свого попередника, В. Гройсман пішов на поводу у екс-міністра фінансів Наталії Яресько та екс-керівників НАК «Нафтогазу», і прийняв рішення про різке підняття тарифів, що виглядає абсолютно нелогічно, і не підкріплено рівнем доходу громадян.

При цьому Д. Марунич підкреслив, що підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні було не наслідком вимог МВФ, як стверджує влада, а виключно ініціативою уряду.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що альтернативи підвищенню комунальних тарифів немає.

«Іншого шляху немає. У мене немає вибору. Всі це знають, всі це розуміють. І я це розумію. Але хочу сказати одну важливу річ: низькі і економічно необгрунтовані тарифи, хто б що не говорив – поле для корупції », – заявив він.

4087 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *