Вийшов трейлер художнього фільму “Сноуден” Олівера Стоуна. Відео

Едвард Сноуден

Едвард Сноуден

В мережі Internet з’явився трейлер фільму “Сноуден”, що нещодавно зняв видатний американський режисер Олівер Стоун – володар 3-х премій “Оскар”.

В фільмі знялися Джозеф Гордон-Левітт, Скотт Іствуд, Шейлін Вудлі, Ніколас Кейдж.

Картина розповідає про Едварда Сноудена – колишнього агента ЦРУ, який передав ЗМІ секретні документи, внаслідок чого був змушений покинути США і сховатися в Росії.

На етапі затвердження сценарію Стоун прилітав до Москви, де особисто зустрічався з Едвардом Сноуденом. Тоді ж, в ході обговорювання сценарію на роль головного героя затвердили актора Гордона-Левітта.

Відомо, що зйомки фільму “Сноуден” проводилися за межами США, оскільки творча група остерігалася втручання в знімальний процес Агентства нацбезпеки США.

Едвард Сноуден працював в ЦРУ та АНБ США програмістом та сисадміном. У червні 2013 р. він передав газетам The Washington Post та The Guardian інформацію про те, що Агентство нацбезпеки США стежить за інформаційними системами деяких країн світу. Це спричинило низку скандалів. Сноудена заочно звинуватили у шпигунстві та оголосили в міжнародний розшук. Він втік з США і невдовзі опинився в Росії, пробувши в транзитній зоні аеропорту Шереметьєво понад місяць. Потім втікачу було надано тимчасовий притулок в Росії.

8062 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *