Брюссельський терорист працював в Європарламенті прибиральником

najimОдин з терористів-смертників, що здійснив теракт в Брюсселі 22 березня, деякий час працював в будівлі Європарламенту прибиральником. По це повідомив прес-секретар Європарламенту Жюм Ду Гійо в своїй заяві 6 квітня.

У 2009-2010 роках Наджим Лаах Рауи протягом місяця працював у клінінговій компанії, яка за контрактом у той самий час обслуговувала Європарламент. На момент роботи прибиральником в чоловіка не було судимостей і він не мав кримінального минулого.

Наджим Лаах Рауи – 25-річний громадянин Бельгії є тим самим терористом, який підірвав себе в аеропорту Брюсселя. І саме його підозрюють в виготовленні так званих «поясів шахідів» – жилетів, за допомогою яких терористи-смертники здійснили напади в паризькому клубі Bataclan в листопаді минулого року. Тоді від рук терористів загинуло 130 осіб.

Брюссельський теракт стався о 8 голині ранку 22 березня, два вибухи пролунали в аеропорту і ще один на станції метро Мальбек, в центрі бельгійської столиці – неподалік від кварталу будівель Євросоюзу. Внаслідок терактів в Брюсселі загинуло 32 людини, ще 300 отримали поранення.

Відповідальність за терористичні акти в обох випадках взяла на себе ІДІЛ.

942 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *