БПП запропонував Володимира Гройсмана на посаду нового прем’єр-міністра

groysman2Сьогодні фракція «Блок Петра Порошенко» внесла пропозицію щодо кандидатури на посаду нового очільника уряду. На розгляд висунута кандидатура діючого спікера ВР Володимира Гройсмана.

БПП звернувся до колишніх коаліціантів, а також до представників «Народного фронту» з проханням розглянути пропозицію. Зокрема, найбільша після БПП фракція – «Народний фронт», до якої фактично належить теперішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, планує обсудити запропоновану кандидатуру, але в обмін на це очікують, що їхній представник займе посаду спікера.

“Будемо на фракції в понеділок обговорювати як кандидатуру прем’єра, так і основні позиції коаліційної угоди і програми дій уряду”, – сказала в своєму інтерв’ю агенції “Інтерфакс-Україна” народний депутат від НФ Вікторія Сюмар.

В якості прийнятної кандидатури на посаду нового спікера ВР пані Сюмар озвучила прізвище теперішнього віце-спікера, “свободівця” Андрія Парубія.

Партії «Самопоміч» та «Батьківщина» від заяв поки що утримуються, але висувають вимоги до програми нового уряду. «Радикальна партія» може підтримати кандидатуру Гройсмана, але також має свої вимоги щодо програми.

В той же час, депутати Сергій Лещенко і Мустафа Найєм повідомили, що питання щодо кандидатури на посаду прем’єра на засіданні фракції БПП не обговорювались.

7720 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *