Бельгія таємно передала Франції терориста Салаха Абдеслама

A member of the French fire brigade aids an injured individual near the Bataclan concert hall following fatal shootings in ParisСалаха Абдеслама, що є головним підозрюваним в паризьких терактах, передали владі Франції. Про це повідомляє французька газета Le Figaro з посиланням на прес-секретаря федерального прокурора Парижу.

«Я можу підтвердити, що він (Салах Абдеслам – ред.) був виданий», – сказав прес-секретар, уточнивши, що підозрюваний прибув до Франції близько 9:00 ранку 27 квітня. «Звинувачення вимагатиме його попереднього ув’язнення», – додав представник прокурора.

Абдеслам – єдиний із терористів,  що залишився в живих після серії терористичних атак в Парижі 13 листопада 2015 року. 18 березня 2016 року його було затримано в Брюсселі, 31 березня суд Бельгії ухвалив передачу терориста Франції.

Перевезення Абдесалама відбувалося в режимі суворої секретності. Сам акт передачі стався настільки неочікувано, що про нього не знали навіть адвокати.

Нагадуємо, під час терактів в Парижі в листопаді 2015 р загинуло 130 осіб. Тоді кілька вибухів прогриміли біля стадіону «Стад де Франс», ще кілька атак було здійснено на єврейське кафе, більшість загиблих була з числа заручників, яких троє терористів захопили в концертному залі Bataclan.

1013 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *