“Батьківщина” вийшла з коаліційних переговорів

Юлія Тимошенко заявила, що об’єднання “Батьківщина” від сьогодні виходить з коаліційних переговорів та переходить в парламентську опозицію. Тимошенко вважає, що за теперішніх соціальних і економічних умов перехід до опозиції є єдиним правильним рішенням.

«Сьогодні я можу сказати консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми прийняли рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію», – сказала зокрема Тимошенко.

Глава політсили наголошує, що «Батьківщина» не бажає бути демократичною ширмою для прикриття неподобства, що робиться за лаштунками. Тимошенко запевняє, що очілювальна нею політсила йде на «впевнену боротьбу проти старої системи, проти злиття нової постмайданної влади і старої олігархічної мафії».

Тимошенко зазначила, що, на зважаючи на неприєднання до нової коаліції,  її політична команда в парламенті буде і надалі підтримувати необхідні і корисні для держави законодавчі ініціативи.

7222 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *