Арсеній Яценюк подав у відставку

imagesПрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку в ефірі програми “10 хвилин з прем’єр-міністром” у неділю, 10 квітня.

“Я прийняв рішення скласти повноваження прем’єр-міністра України … З сьогоднішнього дня бачу свої завдання ширше, ніж повноваження глави уряду”, – заявив він.

Прем’єр уточнив, що прийняти таке рішення його змусила політична криза в країні.

“Ми позбулися номенклатурної нерівності, зберегли українську економіку від дефолту, розпочали масштабні структурні зміни і зробили все для незворотності європейського вибору. Попри війну створили умови для економічного відновлення”, – заявив Яценюк, говорячи про роботу свого Кабміну.

“Парламентська фракція Блоку Петра Порошенка висунула на посаду глави уряду Володимира Гройсмана. Зробивши усе для стабільності  і спадкоємності курсу, заявляю про рішення передати обов’язки керівника уряду України”, – заявив прем’єр.

Яценюк повідомив, що заяву про його відставку буде внесено в парламент у вівторок, 12 квітня. Прем’єр додав, що “Народний фронт” залишиться в парламентській коаліції, зазначивши що “рейтинг – справа мінлива”, а фракція “Народного фронту” упродовж двох років “продемонструвала єдність, відповідальність за слово і здатність приймати найскладніші рішення”.

6334 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *