Арешт пенсійного рахунку Азарова признано незаконним і буде розблоковано

apeliacijnyj_sudАпеляційний суд Києва задовольнив клопотання адвоката колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова про незаконність арешту пенсійного рахунку його клієнта. Сам Микола Азаров, як відомо, переховується в Росії.

Апеляція була подана на рішення Печерського суду, що відбувся у грудні 2015 року. Цим рішенням суд наклав заборону на видачу пенсійних коштів з рахунку колишнього очільника уряду.

Захисник Азарова висунув декілька аргументів на користь розблокування, в тому числі і те, що його підзахисного позбавили єдиного джерела існування.

Під час засідання з’ясувалося, що пенсія, яку отримував Азаров з лютого 2008 року, складала 17 252 гривні, виплати здійснювались через Ощадбанк. Скільки всього коштів знаходиться на пенсійному рахунку Азарова, як запевнили слідчі у справі, встановити не вдалося.

Нагадуємо, арешт на пенсійний рахунок Миколи Азарова було накладено за поданням слідчого Генпрокуратури у рамках розслідування справи про розкрадання державних коштів в сумі 220 мільйонів гривень під час будівництва телекомунікаційної мережі спеціального призначення у 2010-13 роках. Окрім Азарова по справі проходять Віктор Янукович, колишній міністр фінансів Колобов, екс-голова Укртелекому Дзекон.

4810 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *