Анджеліна Джолі вирішила змінити кар’єру актриси на політичну

Відома голлівудська актриса Анджеліна Джолі вирішила закінчити свою акторську кар’єру та розпочати політичну діяльність. Така інформація з’явилася у західних засобах масової інформації. Актриса говорить, що настав час посвятити себе політиці, і планує цим займатися дуже серйозно. Вона дуже розраховує на допомогу баронеси Арманікі Хелвік, яка має поручитися за Джолі в палаті лордів Великої Британії. Як відомо, з баронесою Джолі познайомилася у 2012 році, коли та займала пост помічника голови Міністерства закордонних справ Британії. Актриса отримувала від старшої наставниці багато порад щодо проведення благодійних акцій. Зараз баронеса багато вільного часу проводить з родиною голлівудських знаменитостей.

Як відомо, нещодавно Анджеліна Джолі з дітьми та чоловіком Бредом Пітом переїхала до Лондона, де він знімається у продовженні картини «Війна світів Z». Актриса планує залишитися у Великобританії ще на кілька місяців.

Нагадаємо, не дивлячись на проблеми у родині, та проблеми зі власним здоровʼям, Джолі, являючись послом доброї волі ООН, вже бере активну участь у політичному житті. Так, вона нещодавно провела зустріч у Гаазі з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, де обговорювалися проблем сірійських біженців та жертв військових злочинів у країнах Ближнього Сходу. Також актриса планує виступити 16 травня в прямому ефірі програми ВВС World On The Move з висвітленням цих, та інших світових проблем.

5931 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *