Анастасію Стоцьку вигнали з журі “Євробачення 2016”

images (4)Анастасія Стоцька порушила правила, прописані організаторами конкурсу для журі «Євробачення». В результаті співачку виключили з комісії.
На конкурсі «Євробачення» конкурсантів оцінюють не тільки телеглядачі, але й інтернаціональне журі. Цього року представником Росії в комісії була Анастасія Стоцька, однак співачка порушила правила журі, в результаті чого її виключили зі складу. Так, артистка вела в Periscope трансляцію з репетиції півфіналу, що заборонено умовами організаторів, адже в такому випадку порушується таємність голосування. Після переговорів організатори «Євробачення» і російська мовна компанія RTR вирішили виключити Стоцьку зі складу журі. Сама співачка зазначила, що розуміє власну помилку і рада, що це ніяк не вплинуло на участь у конкурсі Сергія Лазарєва.
«Мене попереджали про конфіденційність, що не можна оприлюднювати результати голосування, власне, це я і зробила. А про відео ніхто не знав з нас. І я зняла себе з метою популяризації конкурсу, без злого умислу. Я зараз дуже сильно переживаю насправді, перебуваю в стресі. Звичайно, це не було зроблено спеціально, сподіваюся, що все нормально вирішиться », – зазначила Анастасія Стоцька.
Тепер до фіналу, який відбудеться 14 травня, Росії потрібно вибрати нового представника в журі.
Нагадаємо, конкурсант від Росії Сергій Лазарєв успішно виступив в першому півфіналі і потрапив у фінал конкурсу. Вже сьогодні, 12 травня, відбудеться другий півфінал, в якому виступить і наша Джамала.

703 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *