Азербайджан має намір припинити військові дії

azer 2Азербайджан прийняв рішення в односторонньому порядку припинити військові дії, йдеться в заяві Міноборони Азербайджану, поширеному в неділю.

“Дане рішення прийнято з урахуванням звернень міжнародних структур та проводиться державою миролюбної політики. Збройні сили Азербайджану призупинили контрнаступ і відповідні заходи проти ворога і приступили до зміцнення оборони звільнених територій”, – наголошується в повідомленні.

“У випадку, якщо збройні сили Вірменії не залишать свої провокаційні дії і продовжать обстріли житлових пунктів і бойових позицій, Збройні сили Азербайджану продовжать наступальні операції з використанням усіх наявних на озброєнні засобів”, – йдеться в заяві.

Раніше в Міноборони Азербайджану стверджували, що Азербайджан повернув контроль над кількома висотами і населеними пунктами в Нагірному Карабасі.

Ситуація в зоні карабаського конфлікту загострилася в ніч на суботу. Сторони конфлікту звинувачують одна одну в порушенні перемир’я. Також обидві сторони заявили і спростували заяви протилежної сторони щодо понесених втрат.

В цілому, за станом на вечір суботи, Міноборони Азербайджану повідомляє про 12 загиблих військовослужбовців зі свого боку. У свою чергу, президент Вірменії Серж Саргсян повідомив, що вірменські збройні сили в ході бойових зіткнень з азербайджанськими військовими в ніч на суботу і упродовж дня втратили 18 військовослужбовців, 35 – поранені.

1984 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *