Аваков попереджає про можливі теракти в Україні

15 листопада на своїй сторінці Facebook Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав українців бути максимально уважними та обережними, поки правоохоронці усувають існуючі загрози.

Міністр попередив про те, що в найближчі кілька днів готуються теракти і провокації в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та інших великих містах.

У зв’язку з цим всі правоохоронні структури переходять на посилений режим роботи.

«З урахуванням серії терористичних атак в Європі, активізації окупаційних сил на сході країни, з урахуванням високих ризиків терористичної загрози, мною прийнято рішення про переведення всіх правоохоронних структур у посилений режим роботи», – написав він у своєму Facebook.

Міністр попросив усіх «ставитись з розумінням до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни — до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів. Це все робиться для забезпечення безпеки вас і ваших дітей».

Міністр також закликав політичні сили, громадські організації співпрацювати з правоохоронцями у випадку проведення масових акцій, мітингів і заходів.

Аваков висловив упевненість в тому, що усунути всі загрози з боку антиукраїнських сил вдасться протягом найближчих декількох днів.

Нагадаємо, що в столиці Франції пройшла серія кривавих терактів, в результаті чого загинули більше 130 людей, ще понад 300 поранені. Відповідальність на себе взяли джихадисти з терористичної організації ІДІЛ.

1264 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *