Збірна України з волейболу – чемпіон Європи

sbuУ столиці Франції відбувся чемпіонат Європи з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху. Жіноча збірна України виграла золоті нагороди!

Подібні змагання відбуваються за традицією кожні чотири роки і проводилися вже у дев’яте. Париж вперше став господарем турніру. За десять змагальних днів матчі чоловічого та жіночого турнірів відвідали загалом 5 000 глядачів.

У змаганнях взяли участь десять чоловічих і вісім жіночих збірних. Тішить, що обидві українські команди вибороли нагороди.

Жіноча збірна України під керівництвом Леоніда Касицького була на голову вищою за своїх суперниць. Достатньо сказати, що за весь турнір наші дівчата програли лише одну партію. Результати нашої команди у групі: Нідерланди – 3:0, Польща – 3:1, Франція – 3:0.

У чвертьфіналі українки здолали збірну Угорщини – 3:0, у півфіналі обіграли Туреччину – 3:0. Нарешті у фінальній грі «синьо-жовті» розгромили команду Росії – 3:0 (27:25, 25:23, 25:23).