Завтра відбудеться суд по справі Сенцова

ITAR-TASS: MOSCOW, RUSSIA. OCTOBER 15, 2012. Film director Oleg Sentsov at a press conference at the 1st annual Red Square Screenings international film show. (Photo ITAR-TASS/ Alexandra Mudrats) Россия. Москва. 15 октября. Режиссер Олег Сенцов на пресс-конференции в рамках открытия международного кинорынка Red Square Screenings в ГУМе. Фото ИТАР-ТАСС/ Александра Мудрац

Завтра, 21 липня в Ростові-на-Дону (Російська Федерація) відбудеться суд у справі українського режисера Олега Сенцова, перше засідання проведе Північно-Кавказький окружний військовий суд. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.

«Завтра засідання по Сенцову розпочнеться о 9.00», – написав Самохін.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов у травні 2014 року був затриманий ФСБ за звинуваченням у створенні в анексованому Криму терористичного співтовариства, що було структурним підрозділом забороненого у РФ «Правого сектору», з метою виходу півострова зі складу Росії.

У кримінальній справі про підготовку терактів в Криму, крім Сенцова, проходять ще три людини: Олександр Кольченко, Геннадій Афанасьєв і Олексій Чирній.

Афанасьєв і Чирній дали свідчення раніше і, уклавши угоду зі слідством, були засуджені на 7 років позбавлення волі кожен. Кольченко в даний час утримується в московському СІЗО.

Арешт Сенцова і Кольченка продовжений до 16 грудня.

6733 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *