Затримали підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини

180620151256_816 квітня близько першої години дня двоє злочинців розстріляли колишнього шеф-редактора газети «Сьогодні» Олеся Бузину.

Сьогодні вранці двоє підозрюваних у безпосередньому вчиненні тяжкого злочину були затримані. Це двоє киян віком 25 та 26 років. Один з них раніше служив у підрозділ міліції особливого призначення «Гарпун» ГУМВС України в Київській області.

“Ніякі минулі заслуги, ніякі нинішні заслуги не виправдають тяжкий злочин, тим паче вбивство. Наша позиція в цьому ясна та зрозуміла”, – заявив Арсен Аваков.

У причетності до злочину підозрюються ще кілька осіб.

“Нами встановлено, коли, де і в кого зазначені особи купували автомобіль, на якому стежили за Бузиною. Саме на цьому автомобілі злочинці і втекли з місця вбивства. Згодом вказаний транспортний засіб був встановлений, у автомобілі знайдено та вилучено речові докази. За результатами проведених судових експертиз отримані прямі докази причетності зазначених осіб до скоєння цього вбивства. Коли я кажу прямі докази, це, в тому числі – експертизи ДНК із залишеного злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі впізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині», – підкреслив Арсен Аваков.

Після проведення всіх необхідний гласних і негласних слідчих дій, збору всіх необхідних прямих доказів, рано вранці 18 червня вказані особи були затримані.

 

 

оригінал на сайті МВС

1204 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *